Цхиансу Нантонг Цхонгчуан зграда 1, зграда 27, Хуахуи Цхигу Научни индустријски парк +86-13962958422 [email protected]
Наши 2026 комерцијални тешки плочи комбинују елегантан дизајн са тешком опремом. Гумена премаза са високом густом густом и јадро од појачаног челика пружају изузетну издржљивост за теретане са великим прометом. Гумена спољашњост минимизира буку и штити под, док прецизно тежиње осигурава тачност у свим величинама. ОЕМ прилагођавање доступно за логотипе и паковање. Са поузданом производњом и глобалном логистиком, подржавамо опсежне наруџбине како бисмо ојачали конкурентну предност вашег бренда.
Наши 2026 комерцијални уретански тегови су специјално направљени за тренинге, фитнес тренинге и тренинге. Они нуде супериорну отпорност на ударе и абразију за тешку свакодневну употребу на кукавицама, клупама и кретањима.
Строга толеранција тежине и прецизност димензија осигурају доследан квалитет у свим величинама. Цео опсег тежине служи свим нивоима корисника.
Нудимо пуне услуге ОЕМ и приватне марке рембосирање лого, опције боја, прилагођавање тежине и паковање да вам помогнемо да изградите свој бренд. Са зрелим производним линијама и стабилним ланцима снабдевања, подржавамо велике наруџбе са поузданом испоруком за дугорочна трговачка и брендска партнерства.
Идеални за ланце теретана и регионалне дистрибутерице, ове уретанске тежеће плоче комбинују стабилан квалитет са поузданом снабдевањем за комерцијални тренинг снаге.
| Место порекла | Јиангсу, Кина |
| Funkcija | Бодибилдинг |
| Primena | Трговске теретане/дистрибутори фитнес опреме |
| VELIČINA | 1,25/2,5/5/10/15/20/25 кг |
| Име бренда | ДЕКАИ |
| Број модела | 102100 |
| Primena | Комерцијална употреба |
| Naziv proizvoda | Плоче за тежину уретана од ЦПУ-а |
| Materijal | Загвоздени ковачи са полиуретановим премазом |
| Logo | Користимно лого |
| Sertifikacija | Досегнуће |
| Pakovanje | Полибаг+цтн+ дрвени костур |
| Primena | Тренирање подизања тежине |
| Boja | Кодна боја |
| Prečnik otvora | -51mm ((+-0,2mm) |
| Толеранција тежине | ±3% |
| Гаранцијски период | 1 година |
| Minimalna količina za porudžbinu | 1000 кг |




Нантонг Декаи Трејдинг Цо., Лтд. је оријентисана компанија специјализована за производњу и извоз спортске производе, фитнес опреме и имамо више од 20 година искуства у овој области. Можемо испоручити све додатке и тежине за професионалну фитнес индустрију. Размислите о гангмелама, тежећим плочама, бампер плочама, кеттлелебаллима, барбелл баровима, клекма, складиштима, олимпијским клупама, медицинским лоптама, кабелским рукама, пенним ваљкама и још много тога. Такође можемо дизајнирати паковање и производњу, итд. према захтеву купца. Наша предност је да вам на време пружимо квалитетне производе.
Наше главно тржиште је Европа, укључујући Немачку, Холандију, Велику Британију, Француску, Шпанију, Италију, Данску, Норвешку, Шведску, Финску, Пољску, Грчку итд. Такође извозимо у Северну Америку, Јужну Америку, Југоисточну Азију, Средњи Исток, Аустралију и Нови Зеланд.
Квалитет и услуга су наш главни приоритет. Наш принцип услуге је да обезбедимо конкурентну цену засновану на добром квалитету.
Добродошли сте да посетите нашу веб страницу (www.ntdekai.com) и фабрику за инспекцију. 

П1: Који је ваш МОЦ за плоче за тежину?
О1: Иако се МОК разликује по моделу, поносни смо на флексибилностпонуђивањем нижих количина за пуне контејнере и ставке на залихи. Реците нам шта вам треба и ми ћемо пронаћи решење.
П2: Да ли подржавате прилагођени брендинг и дизајн?
А2: Апсолутно. Од ласерски гравираних логотипа до прилагођених боја премазаних прахом и персонализованих паковања, наше услуге ОЕМ/ОДМ вам помажу да изградите карактеристичну линију производа.
П3: Колико брзо можете произвести и испоручити опсежне наруџбе?
О3: Стандартни модели се испоручују за 30-45 дана након депозита. Наредбе на заказ трају 45-60 дана. Бићете обавестити сваки корак.
П4: Коју гаранцију и подршку могу очекивати?
О4: Застајемо иза наших производа са гаранцијама од 1 године, плус одговорном подршком након продаје за ваш мир ума.
П5: Како гарантујете конзистентан квалитет?
О: Наше поштује на ИСО-у, проверују сваку јединицу на тачност тежине, прилепљивост премаза и завршну обработу. Такође можете да организујете инспекције треће стране пре испоруке.
П6: Како се компликована опрема за фитнес пакује и испоручује?
О6: Користимо тешке патице, дрвене палете и свијање пакета како бисмо осигурали да производи безбедно стигну, испоручени путем садоса мора, ваздуха или експреса по потреби.
П7: Могу ли мешати различите тежине у једном контејнеру?
А7: Да! Контејнери са мешаном тежином су наша специјалност, помажући вам да уштедите на терету док складиштете комплетан спектар.
П8: Које услови плаћања нудите?
О8: Обично 30% депозит на потврду наруџбе, 70% пре испоруке. Други услови (ТТ) могу се преговарати за велике уговоре.