Цхиансу Нантонг Цхонгчуан зграда 1, зграда 27, Хуахуи Цхигу Научни индустријски парк +86-13962958422 [email protected]
Плоче за тежину ЦПУ-а имају покривач од високог чврстог композитног материјала и прецизно челично језгро, које пружају отпорност на зношење, отпорност на ударе и супериорно смањење буке. Уникатан дизајн пружа стабилност и сигурност, што га чини погодним за комерцијалне теретане, центре за тренинг Кросфит и центре за тренинг снаге. Подржава се прилагођавање логотипа и боја за ОЕМ / ОДМ, што осигурава практичност и ефикасност брендинга.
Ова ЦПУ тежећа плоча комбинују професионални дизајн са високо чврстим материјалима, посебно дизајнирани за комерцијалне теретане, ЦроссФит студио, центри за тренинг снаге и висококвалитетне просторе за личну обуку. Спољашњи слој је премазан издржљивим полиуретаном или високо-производним композитним материјалом за отпорност на ударе и абразију, малу буку при слетању и ефикасну заштиту пода и штанде, обезбеђујући стабилност и безбедност током дугорочне интензивне употребе.
Унутрашње језгро је израђено од високопрецизног челика са прецизно обрађеном средњом рупом, што осигурава глатко учиновање и одлазак. Јасно видљиве знаке тежине задовољавају различите потребе за обуком, од слободних тежина до такмичарског подизања тежине, пружајући прецизно усаглашавање тежине.
Нудимо комплетне услуге прилагођавања ОЕМ / ОДМ, укључујући прилагодљиве брендинге, боје, спецификације тежине и паковање како бисмо задовољили потребе различитих тржишта и брендова. Било да сте оператер теретана, дистрибутер или трговац на рубљи, ЦПУ Плејтови пружају висококвалитетно, издржљиво и професионално решење за тренинг снаге, помажући вам да креирате професионално окружење за тренинг и побољшате имиџ вашег бренда.
| Место порекла | Јиангсу, Кина |
| Funkcija | Бодибилдинг |
| Primena | Трговске теретане/дистрибутори фитнес опреме |
| VELIČINA | 1,25/2,5/5/10/15/20/25 кг |
| Име бренда | ДЕКАИ |
| Број модела | 102101 |
| Primena | Комерцијална употреба |
| Naziv proizvoda | Плоче за тежину уретана од ЦПУ-а |
| Materijal | Загвоздени ковачи са полиуретановим премазом |
| Logo | Користимно лого |
| Sertifikacija | Досегнуће |
| Pakovanje | Полибаг+цтн+ дрвени костур |
| Primena | Тренирање подизања тежине |
| Boja | Кодна боја |
| Prečnik otvora | -51mm ((+-0,2mm) |
| Толеранција тежине | ±3% |
| Гаранцијски период | 1 година |
| Minimalna količina za porudžbinu | 1000 кг |




Нантонг Декаи Трејдинг Цо., Лтд. је оријентисана компанија специјализована за производњу и извоз спортске производе, фитнес опреме и имамо више од 20 година искуства у овој области. Можемо испоручити све додатке и тежине за професионалну фитнес индустрију. Размислите о гангмелама, тежећим плочама, бампер плочама, кеттлелебаллима, барбелл баровима, клекма, складиштима, олимпијским клупама, медицинским лоптама, кабелским рукама, пенним ваљкама и још много тога. Такође можемо дизајнирати паковање и производњу, итд. према захтеву купца. Наша предност је да вам на време пружимо квалитетне производе.
Наше главно тржиште је Европа, укључујући Немачку, Холандију, Велику Британију, Француску, Шпанију, Италију, Данску, Норвешку, Шведску, Финску, Пољску, Грчку итд. Такође извозимо у Северну Америку, Јужну Америку, Југоисточну Азију, Средњи Исток, Аустралију и Нови Зеланд.
Квалитет и услуга су наш главни приоритет. Наш принцип услуге је да обезбедимо конкурентну цену засновану на добром квалитету.
Добродошли сте да посетите нашу веб страницу (www.ntdekai.com) и фабрику за инспекцију. 

П1: Који је ваш МОЦ за плоче за тежину?
О1: Иако се МОК разликује по моделу, поносни смо на флексибилностпонуђивањем нижих количина за пуне контејнере и ставке на залихи. Реците нам шта вам треба и ми ћемо пронаћи решење.
П2: Да ли подржавате прилагођени брендинг и дизајн?
А2: Апсолутно. Од ласерски гравираних логотипа до прилагођених боја премазаних прахом и персонализованих паковања, наше услуге ОЕМ/ОДМ вам помажу да изградите карактеристичну линију производа.
П3: Колико брзо можете произвести и испоручити опсежне наруџбе?
О3: Стандартни модели се испоручују за 30-45 дана након депозита. Наредбе на заказ трају 45-60 дана. Бићете обавестити сваки корак.
П4: Коју гаранцију и подршку могу очекивати?
О4: Застајемо иза наших производа са гаранцијама од 1 године, плус одговорном подршком након продаје за ваш мир ума.
П5: Како гарантујете конзистентан квалитет?
О: Наше поштује на ИСО-у, проверују сваку јединицу на тачност тежине, прилепљивост премаза и завршну обработу. Такође можете да организујете инспекције треће стране пре испоруке.
П6: Како се компликована опрема за фитнес пакује и испоручује?
О6: Користимо тешке патице, дрвене палете и свијање пакета како бисмо осигурали да производи безбедно стигну, испоручени путем садоса мора, ваздуха или експреса по потреби.
П7: Могу ли мешати различите тежине у једном контејнеру?
А7: Да! Контејнери са мешаном тежином су наша специјалност, помажући вам да уштедите на терету док складиштете комплетан спектар.
П8: Које услови плаћања нудите?
О8: Обично 30% депозит на потврду наруџбе, 70% пре испоруке. Други услови (ТТ) могу се преговарати за велике уговоре.