Цхиансу Нантонг Цхонгчуан зграда 1, зграда 27, Хуахуи Цхигу Научни индустријски парк +86-13962958422 [email protected]
Инжењерски направљене за тренинге и тренинге снаге, ове бампер плоче имају уретанску конструкцију са појачаним челичним јездом. Прецизна тачност тежине и низак одскок пружају доследну перформансу, док изузетна издржљивост смањује буку и штити под за употребу високе фреквенције. Доступна у различитим величинама и количинама са чистом, професионалном завршном оцјеном. Као директни произвођач, пружамо пуну ОЕМ/ОДМ прилагођавање лого, боја, паковање како бисмо подржали дугорочне потребе за набавком теретана, дистрибутера и партнера бренда.
Квалитетне уретане бампер плоче дизајниране за тренинге, тренинге и трговачке објекте. Високојако челично језгро са интегрисаним ЦПУ лијепилом отпорно је деформацији под понављајућим падањима. Превладају на гуму у отпорности на зношење и ударе, смањујући буку и штитијући под. Прецизна контрола тежине и појачана челична рукава осигурају глатко оптерећење и продужен живот. Анти-агирање, лако чишћење површине смањује трошкове одржавања. Доступно у више тежина са пуним лого, бојом и прилагођавањем паковања. Поуздани избор због перформанси, издржљивости и професионалне привлачности.
| Место порекла | Јиангсу, Кина |
| Funkcija | Бодибилдинг |
| Primena | Трговске теретане/дистрибутори фитнес опреме |
| VELIČINA |
5/10/15/20/25 кг 10/15/25/35/45/55 фунти |
| Sertifikacija | Досегнуће |
| Име бренда | ДЕКАИ |
| Број модела | 102000 |
| Primena | Комерцијална употреба |
| Naziv proizvoda | Црна уретанова бампер плоча |
| Materijal | Из полиуретана |
| Logo/boja | Културизовани логотип/Културизована боја |
| Pakovanje | полибаг+цтн+ дрвени костур |
| Толеранција тежине | ±1% |
| Дијаметар диска | - 450 мм |
| Prečnik otvora | -50,6mm(±0,2mm) |
| Гаранцијски период | 1 година |
| Minimalna količina za porudžbinu | 1000 кг |




Нантонг Декаи Трејдинг Цо., Лтд. је оријентисана компанија специјализована за производњу и извоз спортске производе, фитнес опреме и имамо више од 20 година искуства у овој области. Можемо испоручити све додатке и тежине за професионалну фитнес индустрију. Размислите о гангмелама, тежећим плочама, бампер плочама, кеттлелебаллима, барбелл баровима, клекма, складиштима, олимпијским клупама, медицинским лоптама, кабелским рукама, пенним ваљкама и још много тога. Такође можемо дизајнирати паковање и производњу, итд. према захтеву купца. Наша предност је да вам на време пружимо квалитетне производе.
Наше главно тржиште је Европа, укључујући Немачку, Холандију, Велику Британију, Француску, Шпанију, Италију, Данску, Норвешку, Шведску, Финску, Пољску, Грчку итд. Такође извозимо у Северну Америку, Јужну Америку, Југоисточну Азију, Средњи Исток, Аустралију и Нови Зеланд.
Квалитет и услуга су наш главни приоритет. Наш принцип услуге је да обезбедимо конкурентну цену засновану на добром квалитету.
Добродошли сте да посетите нашу веб страницу (www.ntdekai.com) и фабрику за инспекцију. 

П1: Који је ваш МОЦ за бампер плоче?
О1: Иако се МОК разликује по моделу, поносни смо на флексибилностпонуђивањем нижих количина за пуне контејнере и ставке на залихи. Реците нам шта вам треба и ми ћемо пронаћи решење.
П2: Да ли подржавате прилагођени брендинг и дизајн?
А2: Апсолутно. Од ласерски гравираних логотипа до прилагођених боја премазаних прахом и персонализованих паковања, наше услуге ОЕМ/ОДМ вам помажу да изградите карактеристичну линију производа.
П3: Колико брзо можете произвести и испоручити опсежне наруџбе?
О3: Стандартни модели се испоручују за 30-45 дана након депозита. Наредбе на заказ трају 45-60 дана. Бићете обавестити сваки корак.
П4: Коју гаранцију и подршку могу очекивати?
О4: Застајемо иза наших производа са гаранцијама од 1 године, плус одговорном подршком након продаје за ваш мир ума.
П5: Како гарантујете конзистентан квалитет?
О: Наше поштује на ИСО-у, проверују сваку јединицу на тачност тежине, прилепљивост премаза и завршну обработу. Такође можете да организујете инспекције треће стране пре испоруке.
П6: Како се компликована опрема за фитнес пакује и испоручује?
О6: Користимо тешке патице, дрвене палете и свијање пакета како бисмо осигурали да производи безбедно стигну, испоручени путем садоса мора, ваздуха или експреса по потреби.
П7: Могу ли мешати различите тежине у једном контејнеру?
А7: Да! Контејнери са мешаном тежином су наша специјалност, помажући вам да уштедите на терету док складиштете комплетан спектар.
П8: Које услови плаћања нудите?
О8: Обично 30% депозит на потврду наруџбе, 70% пре испоруке. Други услови (ТТ) могу се преговарати за велике уговоре.